Ceník velké projekty a scénář

Stříhání a editace videa

Cenová dostupnost elektroniky umožnila, že si kdokoliv může pořídit domů videokameru. Vznikají tak neopakovatelné záběry rodiny, dětí, dovolených a podobně. Ale každý autor domácího videa to zná: natočí dovolenou u moře, ale na sestříhaní záběrů už jaksi nezbude čas, chuť ani energie. Z Vašich záběrů udělám film, kterým se budete rádi chlubit všem návštěvám.

Nabízím Vám sestříhání natočených záběrů do smysluplného celku, abyste i po letech mohli zavzpomínat na krásné zážitky z Vaší dovolené u filmu. Budu se plně řídit Vašimi požadavky a nevymažu záběry, o které budete stát. Pokud budete chtít zachovat všechny vaše záběry bez jakéhokoliv střihu, mohu vložit pouze úvodní titulek a vytvořit Vám video, které můžete pouštět v přehrávačích. Pro příjemnější atmosféru můžu Vaše záběry podkreslit hudbou.

Do filmu je možné vložit titulky, takže hned budete vědět, kde jste byli na dovolené a jak se ony památky jmenovaly. Pokud budete mít zájem, mohu do videa vložit menu a fotogalerii s vašimi snímky. Aby Vaše video z dovolené vypadalo jako opravdový film, mohu vám vytvořit ke každému videu obal a potisk disku.

Ceny zpracování videa

Stanovení ceny při takovéto službě je velice individuální. Záleží na délce videa a na náročnosti zpracování. Uvedu zde orientační ceny.


 • Natočený materiál má 1 hodinu, zákazník chce pouze vytvořit DVD bez jakýchkoli úprav, pouze s úvodním titulkem - cena 500 Kč.
 • Natočený materiál má 1 hodinu, zákazník chce vymazat zkažené záběry a vytvořit úvodní titulek -cena 800 Kč.
 • Natočený materiál má 1 hodinu, zákazník chce střih, vymazání zkažených záběrů, podkreslení hudbou a úvodní titulek - cena 1200 Kč.
 • Natočený materiál má 2 hodiny, zákazník chce vymazat zkažené záběry, kompletní střih videa do příjemného filmu, podkreslení hudbou, titulek a popisky v průběhu filmu - cena 2000 Kč.

Běžné natáčení

 • Kameraman + kamera první hodina 1300,- Kč každá hodina další 500,- Kč .
 • Druhá profesionální kamera (např. k umístění na stativ) bez obsluhy + 50%
 • Druhá kamera s obsluhou + 70%
 • kamerový stativ I. 500,- Kč / natáčení
 • kamerový stativ II. 500,- Kč / natáčení
 • světla kompletní sada 700,- Kč / natáčení
 • audio sada I. mikroport s vysílačem na opasek nebo hand mikrofon + XLR přijímač 300,- Kč
 • audio sada II. mikroport s vysílačem na opasek + XLR přijímač 300,- Kč
 • v případě fotografování v čase natáčení Postprukční & střihové práce 500,- Kč / hodina

(obě kamery mají dva XLR vstupy lze tak díky dvou sadám kvalitně zaznamenat rozhovor dvou lidí)

Společenské akce

Nabízím natočení společenské, soukromé či pracovní akce. Ať už se jedná o večírky, plesy, přednášky či školení. Natočím Vám vaše slavnostní dny, jako jsou křtiny, svaté přijímání, promoce, předávání maturitního vysvědčení nebo oslava životního jubilea. Stanovení ceny při takovéto službě je velice individuální. Záleží na délce videa a na náročnosti zpracování. Uvedu zde orientační ceny. 

Natáčení křtin

Chystáte se pokřtít svoje děťátko a je Vám líto, že ono jako hlavní aktér, nikdy neuvidí, co se s ním vlastně dělo? To můžete hravě napravit. Stačí si nechat natočit jeho křest a kdykoliv si toto video můžete pustit. V klidu domova si můžete připomenout, jak probíhalo pomazání, křest vodou nebo zapálení svíce. A až děťátko povyroste, může se samo přesvědčit, jak probíhal jeho křest. Navíc křtiny jsou velká společenská událost, na kterou je pozvána široká rodina. Určitě by bylo milým dárkem všem zúčastněným věnovat video záznam ze křtin, jejíž byli součástí.

Maturitní video

Jste maturitní ročník a chcete mít vaše bujaré oslavy maturity zaznamenané na pozdější vzpomínání? Pak není nic jednoduššího, než si nechat natočit váš stužkovací večírek nebo maturitní ples. Je to váš první velký životní krok a ten si zaslouží zaznamenat a uchovat ve vzpomínkách. Částka za natočení vašeho maturitního plesu jistě nijak výrazně nezatíží váš třídní rozpočet. Jestli že si rozpočítáte cenu na jednotlivého žáka, bude se pohybovat v řádu desítek korun za jedno DVD s videozáznamem. Můžete si vybrat různou délku natáčení i formu konečného výstupu. Tím hodně ovlivníte i konečnou cenu. Nabízím několik možností a variant co všechno natáčet. Můžu natočit pouze vlastní akt pasování na maturanta a tím dosáhneme velice nízké ceny. Nebo můžu natáčet celou vaši akci, se všemi scénkami, pasováním, tančením, panákovými maratony a uvolněnými profesory. Dostanete DVD v HD nebo 4K rozlišení, které budu s obalem a potisknuté. Budete mít originální vzpomínku na chvíle, kdy se Váš neoblíbený profesor opil a rázem se stal oblíbeným, kdy to slečnám v maturitních šatech na plese neskonale slušelo a pánové v kvádru vypadali skoro dospěle...

Video z promoce

Složili jste úspěšně státní závěreční zkoušky a čeká Vás promoce? Zachytíme pro Vás okamžik, kdy se z Vás stane oficiálně inženýr, doktor nebo magistr. Kdykoliv si pak můžete připomenout ten slavnostní den, kdy Vám byl předán diplom a vy jste ukončil studium na vysoké škole.

Natáčení narozeninové oslavy

Máte v rodině jubilanta, který se chystá na velikou oslavu svých kulatin a Vám se nechce natáčet, protože byste o celou oslavu přišli? Natočím Vám narozeninové veselí, bujaré hosty a jejich přání pro oslavence. Vy se tak budete moci na plno bavit a ještě Vám zůstane trvalá památka v podobě narozeninového videa. Zvlášť pokud je pro oslavence přichystaná nějaká atrakce nebo náročný úkol, který musí splnit, aby dostal vysněný dar. Účastníci oslavy jistě ocení, pokud dostanou video z oslavy, na kterém se mohou najít a připomínat si, jak si užili tento jubilejní den.

Neobvyklé natáčení

Máte doma štěňátko a chcete si uchovat, jak bylo hravé a veselé, jak rostlo a objevovalo svět? Rád se s Vámi několikrát sejdu a natočíme krásný klip o Vašem pejskovi. Jste zamilovaní, do svatby máte daleko a přesto chcete romantické záběry Vás dvou podkreslené písničkou? Není problém se sejít a natočit krátký klip k vašemu oblíbenému songu.
Dostali jste jako dárek let balonem a chcete si tento neobvyklý zážitek kdykoliv připomenout? Mám zkušenost s natáčením letů balonem! Zaznamenáme přípravy horkovzdušného balonu, jeho nafukování, vaše zvědavé okukování a pod. Na videu uvidíte, jak obtížně nebo naopak snadno se vám do vysokého koše balonu nasedalo a jak jste se vzdalovali od místa startu pořád výš a dál. Po předchozí domluvě je možné Vám zapůjčit kameru a vy si během letu můžete natáčet krásné výhledy, které pak vložím do videa. samozřejmě je možné se domluvit s balonovými společnostmi, abych dorazil i na místo přistání a natočil i vaše přistání a balonový křest.

Letecké natáčení a fotografování

Mavic 2 je podobně jako svůj předchůdce malý, ale velice šikovný stroj, který můžete složit do batohu a ihned vyrazit za dobrodružstvím. Nová verze je aerodynamičtější, tišší, výkonnější a ještě chytřejší. Chlubí se 4K videem, výdrží 31 minut, rychlostí až 72 km v hodině, novou efektní funkcí Hyperlapse, větší samostatností a hlavně extrakvalitními kamerami.

Ve verzi Pro narazíte na exkluzivní kameru Hasselblad s 1palcovým CMOS senzorem, která zvládá i horší světelné podmínky a snímá 20MP fotografie.

Verze Zoom Vám zase dá neskutečnou svobodu při sledování plachých objektů (zvířátek) - 2x optický a 2x digitální zoom Vám dovolí zaměřit objekt, aniž byste se ochudili o 4K kvalitu obrazu. Libůstkou je také automatický mód Dolly Zoom pro záběry jako z velkofilmu.

Váha 907 g

Výdrž baterie 31 minut

Max. rychlost 72 km/h

Max. rozlišení videa 4K: 3840x2160 24/25/35p

Max. datový tok videa 100Mbps

Barevné profily Dlog-M (10bit), podpora HDR videa (HLG 10bit)

Max. rozlišení snímků 20 MP

Senzor 1" CMOS

Uložiště Micro karta 64 GB

Dosah signálu 8 km


Chcete letecké video i letecké fotografie?

Žádná problém, dron lze i za letu přepínat z režimu foto do režimu video. Vyrobíme Vám firemní video přesně zapadající do Vaší firemní strategie. Cena dle použité filmové techniky, délce natáčení...

Vypracujeme Vám cenovou nabídku.